top of page
  • תמונת הסופר/תהפועל חולון נוער

גם בנוער: חולון כדורסל כבשה את הפסגה


אחרי ההצלחה של הבוגרים, הסגולים הצעירים הגיעו לפלייאוף. זימונו של רועי מדינה לנבחרת הנוער הוא אחד ההישגים בראשות המנהל המקצועי אופיר ולדמן 

    News כתבתו של גיא גפן  - בת ים חולון 


מיקי דורסמן - יו"ר ובעלים הפ' חולון נוער

מחלקת הנוער של הפועל חולון סיימה עונה מוצלחת. לצד ההצלחה של הקבוצה הבוגרת, גם שחקני העתיד בסגול עשו צעדים משמעותיים. אופיר ולדמן, המנהל המקצועי במחלקת הנוער, לו 24 שנות אימון, סיכם את העונה: “שיחקתי בהפועל חולון מכיתה א’ עד י״ב, אימנתי בחולון בכל שכבות הגיל ובליגת העל לתיכונים במטרו ווסט רעננה ותיכון קריית שרת חולון. היום אני נמצא בתפקיד, כשכל מטרתי להעניק לצוות המאמנים והשחקנים באגודה מהידע והניסיון שצברתי והכי חשוב לדאוג שלא יהיה חסר להם כלום על מנת לקדם את הדור הצעיר ולהצליח”. ולדמן תיאר שורת הישגים מרשימה: “מיקי דורסמן ואנוכי דאגנו להכניס את כל האמצעים המשוכללים ביותר על מנת לקדם את המחלקה ולהפוך אותה למובילה בארץ וזה בא לידי ביטוי: 1. גיוס מאמנים בכירים לאגודה – אוהד גולדברג שמאמן את הנוער על (זכה בתואר מאמן העונה ע”י בחירת המאמנים בארץ). אריה אלג’ם שהגיע אלינו ממכבי ראשון לציון (מאמן שזכה ב-12 אליפויות ו-2 גביעי מדינה) וליאור פרג מאמן שגדל באגודה והחזרנו אותו על מנת להצעיד את האגודה למקומות הגבוהים ביותר. 2. חילקנו את תחומי האחריות במחלקה לשלושה מנהלים מקצועיים : אופיר ולדמן – מנהל מקצועי נוער נערים באופן ישיר ואחראי על שני המנהלים המקצועיים בגילאים הצעירים, אריה אלג’ם- מנהל מקצועי שכבת ילדים, ליאור פרג – מנהל מקצועי קט-סל ויובל קוז’יקרו – מנהל בית ספר לכדורסל”. 


רועי מדינה - זימון לנבחרת הנוער

לדעתו של המנהל המקצועי, חלוקה זו מביאה לשליטה מלאה ויצירת קו מחלקתי שמושרש מהגילאים הצעירים עד גיל נוער. “כולם עובדים בסינרגיה, יש בקרה על המאמנים והשחקנים בשטח וזה מניב תוצאות מיידיות”, אמר ולדמן. “אנחנו מנסים להעניק למאמנים ולשחקנים את כל התנאים האופטימליים שהיו חסרים למיקי ולי כמאמנים על מנת שיצליחו, ובלי עין הרע, חווינו שנה מדהימה במחלקת הנוער. קבוצת הנוער על הגיעה לפלייאוף יחד עם 8 הקבוצות הגדולות בארץ. נערים לאומית הגיעו לפלייאוף גם כן. נערים ט’ לאומית , ילדים לאומית ונערים מחוזית היו בפסגת הטבלה, וקבוצות הקט-סל משחקות בצורה יוצאת מן הכלל ומוכנות לעונה הבאה”, תיאר בגאווה המנהל המקצועי בסגול. 


אופיר ולדמן - מנהל מקצועי

הישגים בולטים נוספים היו זימונו של רועי מדינה לנבחרת הנוער של ישראל, בחירת מאמן הנוער למאמן העונה בליגה והצלחת קבוצות הנוער והנערים להגיע לפלייאוף. ההצלחות עשו את שלהן, ומחלקת הנוער זוכה להתעניינות רבה. “אנו זוכים לפניות רבות של שחקנים מחוץ לחולון, שמעוניינים להצטרף למועדון בגילאים השונים וזה ההישג הגדול ביותר, שלמעשה מהווה את הצלחתה של המחלקה, שפניה השתנו בכל חלקי הארץ והיא חזרה להיות אימפריה לכל דבר”, הצהיר ולדמן. הראל דדון, שעלה לשחק בקבוצה הבוגרת ותרם לאחד הניצחונות הגדולים של הקבוצה באשדוד, הוא עוד תוצר הצלחה בולט של המחלקה. עמית ארבלי, שהתאמן השנה עם הבוגרים והשלים את הסגל, אף הוא מקור לגאווה. אופיר ולדמן בחר לציין בנוסף את יונתן בן בסט: “יונתן קלעי ברמות הגבוהות ביותר, שחקן עם פוטנציאל גבוה להגיע לליגת העל, שבחר במחלקת הנוער של הפועל חולון”. העונה אומנם הסתיימה זה עתה, אך המטרה במחלקת הנוער החולונית בשבועיים הקרובים להכין את הקבוצות החדשות לקראת פגרה אקטיבית. בחודש יולי יתקיימו שני מחנות לגדולים וקייטנה לקטנים בבית הספר . אופיר ולדמן בחר להודות בראש ובראשונה ליו”ר המועדון והבעלים של מחלקת הנוער, מיקי דורסמן: “ללא מיקי לא יכולתי ליישם את הפנטזיות המקצועיות. בזכות הרעיונות היצירתיים שלו והחשיבה מחוץ לקופסא המועדון התקדם בצעדי ענק”. לסיום, ולדמן בחר להודות לנחום ביתן, בעלי יינות ביתן ומגה: “נחום נענה לבקשתי זו השנה השנייה ועזר לנו לשדרג את התיקים של כל שחקני מחלקת הנוער, כדי שיוכלו ללכת איתם לבית הספר וגם להגיע איתם לאימון. תודה ענקית אנו חייבים לאיש היקר הזה”.  


50 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page